Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tatar’Dan Mtg’Ye Ziyaret
24 Kasım 2019 Pazar Saat 14:51

Tatar’Dan Mtg’Ye Ziyaret

Başbakan Ersin Tatar MTG yönetimini ziyaret ederek görüştü. MTG yönetiminin tam kadro hazır bulunduğu yemekte, Başbakan Ersin Tatar’ın yanı sıra, Spor Dairesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Deniz Dana da yer aldı. Başbakan...

Başbakan Ersin Tatar MTG yönetimini ziyaret ederek görüştü.

MTG yönetiminin tam kadro hazır bulunduğu yemekte, Başbakan Ersin Tatar’ın yanı sıra, Spor Dairesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Deniz Dana da yer aldı. Başbakan Ersin Tatar, MTG’nin sadece Mağusa için değil, ülke futbolu ve sporu için önemli bir yeri olduğunu söyleyerek, geçtiğimiz yıl yaşanan şampiyonluğu bir kez daha kutladı. MTG’nin özkaynakları ile tesisleşme ve alt yapı yatırımlarını takdirle izlediğini anlatan Tatar, olanakları ölçüsünde hükümetin de gerekli desteği vereceğini belirtti.

Bozkurt Teşekkür etti

MTG adına konuşan Başkan Koral Bozkurt, başbakana ziyareti için teşekkür etti.

Bozkurt, kulübün kendi özkaynakları ile tesisleşme konusuna büyük önem verdiğini belirterek şu bilgileri verdi: “Antrenman sahamızı kısa sürede tamamladık. Alt yapımıza sadece tesisleşme anlamında değil,Özkaynak düzenini kurarak futbolcu fabrikası yaratma noktasında da önem verdik. Şu an her yaş grubunda zirve mücadelesi verem bir camia haline geldik. Şampiyonluk hedefi yanında, en az şampiyonluk kadar önem verdiğimiz hedeflerimiz var. Kulübün, başkanların parasına muhtaç olmadan gelecek onyıllara taşınması için elimizi taşın altına koyduk. Her şeyi devletten beklemiyoruz. Ancak, elimizi taşın altına koyduğumuz da umarım sizler tarafından izlenir. Ziyaretiniz için tekrar teşekkür ederim.”

 

Bu haber toplam 13488 defa okunmuştur
Tatar’Dan Mtg’Ye Ziyaret Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans