Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Devlet Emlak Ve Malzeme Dairesi, Hurda Satışı Yapacak
08 Ocak 2019 Salı Saat 19:12

Devlet Emlak Ve Malzeme Dairesi, Hurda Satışı Yapacak

Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi, 17 Ocak’ta devlet dairelerinin teknik birimlerinden çıkan hurda demir malzemelerin satışını yapacak. Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi’nden yapılan açıklamaya göre, satışlar, peşin para ve açık artıma usu

Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi, 17 Ocak’ta devlet dairelerinin teknik birimlerinden çıkan hurda demir malzemelerin satışını yapacak.

Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi’nden yapılan açıklamaya göre, satışlar, peşin para ve açık artıma usulüyle Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi Haspolat açık ambarında saat 10.00’da, Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi kaynak atölyesinde saat 12.00’de gerçekleştirilecek.

Açıklamaya göre, açık artırmaya katılacak olan alıcıların 30 bin TL-45 gün süreli geçici banka teminat mektubu veya Maliye Bakanlığı Gelir ve Vergi Dairesine yatırılacak para karşılığı alınan makbuz ve vergi borcu olmadığına dair belge getirmesi gerekiyor.
Açık artırmayla ilgili şartname 16 Ocak tarihine kadar Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi Müdürlüğü Ayniyat ve Levazım Şubesinden temin edilebilecek.

Bu haber toplam 1397 defa okunmuştur
Devlet Emlak Ve Malzeme Dairesi, Hurda Satışı Yapacak Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans