Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erhürman:çözüme Ulaşmak İçin Bütün Gücümüzle Çalışmaya Devam Etmeliyiz
26 Kasım 2019 Salı Saat 06:46

Erhürman:çözüme Ulaşmak İçin Bütün Gücümüzle Çalışmaya Devam Etmeliyiz

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, Berlin’de gerçekleşen 3’lü zirve sonrası açıklama yaparak, görüşmeyi olumlu olarak değerlendirdi. Erhürman’ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım şöyle: “İki kesiml

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, Berlin’de gerçekleşen 3’lü zirve sonrası açıklama yaparak, görüşmeyi olumlu olarak değerlendirdi.

Erhürman’ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım şöyle:

“İki kesimli, iki toplumlu, siyasi eşitliğe dayalı federasyon, siyasi eşitliğin içeriğini açıklayan BM Güvenlik Konseyi kararına atıf, geçmiş yakınlaşmaların korunması, sonuç odaklı ve daha öncekilerden farklı bir sürecin gerekliliğine vurgu ve Genel Sekreter’in gayriresmi beşli görüşmenin toplanması için çaba gösterme taahhüdü. Bunların önemli bir kısmı Crans Montana’da da vardı ancak iki yıl içerisinde yaşanan tartışmalardan sonra teyit edilmiş olmaları önemli. Crans Montana’dan sonraki dönemde özellikle siyasi eşitlik çerçevesinde yaratılan gereksiz tartışmaların Genel Sekreter’in inisiyatif almasıyla önemli ölçüde geride bırakılması ise gecenin en olumlu sonucu. Bir an önce kapsamlı çözüme ulaşmak için bütün gücümüzle çalışmaya devam etmeliyiz…”

Bu haber toplam 1418 defa okunmuştur
Erhürman:çözüme Ulaşmak İçin Bütün Gücümüzle Çalışmaya Devam Etmeliyiz Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
kamagra jel kamagra
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans