Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sertoğlu, Milli Takımı Kutladı
11 Haziran 2018 Pazartesi Saat 09:22

Sertoğlu, Milli Takımı Kutladı

Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, Bağımsız Futbol Federasyonları Konfederasyonu CONIFA’nın  Londra’da düzenlediği Dünyası Kupası’nda ikinci olan KKTC Futbol Milli Takımı’nı kutladı, nice başarılar diledi. Kıbrıs Tür

Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, Bağımsız Futbol Federasyonları Konfederasyonu CONIFA’nın  Londra’da düzenlediği Dünyası Kupası’nda ikinci olan KKTC Futbol Milli Takımı’nı kutladı, nice başarılar diledi.

Kıbrıs Türk gençliği bizim güvencemizdir, geleceğimizdir. Kıbrıs Türk gençliği her şeyin en iyisine, en güzeline layıktır. Gençlerimiz kendilerine olanak tanındığı zaman, imkân bulduklarında büyük başarılara imza atabileceklerini ispatlamışlardır.
Bunun en son örneği 31 Mayıs’ta başlayıp dün sona eren CONIFA Dünya Futbol Şampiyonası’nda sergilenmiştir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti futbol milli takımı oynadığı tüm karşılaşmalarda üstün bir performans ortaya koymuş, büyük takdir toplamıştır. Final maçında şansız bir şekilde, penaltılarla kaybederek şampiyonayı 2’nci olarak tamamlayan gençlerimiz bizim gönüllerimizin şampiyonudur. Onlara böylesi bir şampiyonada adımızı duyurdukları, başarıları ile ilgi odağı haline geldikleri için ne kadar teşekkür etsek azdır. Kendilerini bir kez daha kutluyor, nice nice başarılar diliyorum.

Bu arada, bir teşekkür de Londra’daki Kıbrıs Türk Toplumu’na etmek istiyorum; Şampiyona boyunca ve final karşılaşmasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bayrakları ile stadı hınca hınç dolduran, takımımıza coşkunca destek veren binlerce kardeşimizin bu davranışları da her türlü takdirin üzerindedir. Bizim görevimiz nerde olursak olalım aydınlık, güzel, geleceğimiz için gençlerimizin önünü açmak, onlara kendilerini geliştirmeleri için gereken desteği vermektir.
Bu vesile ile bir kez daha tüm gençlerimize ve halkımız sevgi ve saygılarımı sunuyorum”.

Bu haber toplam 1149 defa okunmuştur
Sertoğlu, Milli Takımı Kutladı Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans